Skip to content

Wydarzenia

mimiikaminski_plakat_maly_pion
20 września 2020, 18:00
archiwalne
 

Klub Prowincja ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejny wieczór komediowy – stand-up! Tym razem na naszej scenie wystąpią doskonale znani w Słubicach Mimi Zenkner z kabaretu K2 oraz Wojtek Kamiński z kabaretu Jurki.

Występ odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00. Bilety w cenie 25 zł – przedsprzedaż dostępne w klubie / w dniu występu 30 zł.:

Serdecznie zapraszamy!

Wojtek Kamiński – „Paczłork” to tytuł stand up – owego programu Wojtka Kamińskiego. Wojtek w komiczny sposób przedstawia perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w rodzinie paczłorkowej, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia.

Mimi Zenkner – od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach Hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójść na całość i pokazać Wam swój program: „Ślizgawka”.

Portret faceta koło czterdziestki. W połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło, a co spieprzył. Dlaczego jest taki a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

* impreza przeznaczona dla widzów dorosłych
* zakaz nagrywania zarówno audio jak i wideo