Skip to content

Wydarzenia

proarte-LFP-facebook1

Lubuski Festiwal Piosenki PRO ARTE

1 kwietnia 2022, 10:00
archiwalne
 

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury kolejny raz jest organizatorem eliminacji powiatowych Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE, które odbędą się 01 kwietnia 2022 r. o godzinie 10:00.

Lubuski Festiwal Piosenki jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE realizowanego w województwie lubuskim. Operatorem programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury.

PRO ARTE to cykl prezentacji artystycznych organizowanych na poziomie gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

Uczestnicy są przydzielani do kategorii wiekowej wg kryterium:

  • I kategoria wiekowa: do 9 roku życia (roczniki 2013 i młodsi);
  • II kategoria wiekowa: od 10 do 12 roku życia (roczniki 2012 – 2010);
  • III kategoria wiekowa: od 13 do 15 roku życia (roczniki 2009 – 2007);
  • IV kategoria wiekowa: od 16 do 19 roku życia (roczniki 2006 – 2003).

Mamy nadzieję, że obecnie panująca sytuacja nie pokrzyżuje nam planów i eliminacje odbędą się na żywo w pełnym reżimie sanitarnym.

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW:

Godz. 9:00-10:00 Próby techniczne
Godz. 10:00 START (przesłuchania I i II kategorii wiekowej)
I Kategoria wiekowa
  1. Laura Majos
  2. Lena Wróblewska
  3. Dominika Jurys
  4. Jan Blatkiewicz
  5. Gabriela Brzuskiewicz
  6. Maja Hubko
  7. Hanna Borula
  8. Hanna Natkańska
  9. Wiktoria Lechowska
II Kategoria wiekowa
  1. Oliwia Kwiatkowska
  2. Yevanhelina Hritsenia
  3. Maria Andryszak
  4. Zofia Szyszko
  5. Hanna Przepióra
  6. Braun Kristianna
  7. Jessica Jarosz
  8. Karolina Konsik
  9. Pola Witkowska
  10. Monika Zduńczyk
  11. Anna Szymańska
  12. Emilia Makuchowska
  13. Amelia Abrasowicz
Około godz. 11:30 – 12:00 PRZERWA / PRÓBY TECHNICZNE / OGŁOSZENIE WYNIKÓW I i II KATEGORII WIEKOWEJ
Około godz. 12:00 START (przesłuchania III i IV kategorii wiekowej)
III Kategoria wiekowa
  1. Zofia Jankowska
  2. Michalina Przekoracka
  3. Maja Sokołowska
  4. Aida Haniewicz
  5. Wiktoria Dembska
  6. Nikola Zięba
  7. Julianna Wojtczak
  8. Kaja Kuperszmit
  9. Marcel Sztachelski
  10. ZESPÓŁ – Rytmos Junior
IV Kategoria wiekowa
  1. Amelia Jurkowska
  2. Natalia Przekoracka
  3. Gabriela Boryń
  4. Julia Żenowska
  5. ZESPÓŁ – Rytmos
Około godz. 13:00 – 14:00  OGŁOSZENIE WYNIKÓW III i IV KATEGORII WIEKOWEJ