Skip to content

Wydarzenia

logo ig (1)

Zostań Wolontariuszem 30. Finału WOŚP!

30 stycznia 2022, 23:59
prelekcje / spotkania
 

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 r. 

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Wspólnymi siłami możemy zdziałać cuda! Pamiętajcie, że każdy z NAS może pomagać i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zachęca do podjęcia współpracy z naszym sztabem!

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury rozpoczął rejestrację wolontariuszy! Z uwagi na pandemię zachęcamy do rejestrowania się online! Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy: smok@slubice.pl

Dane potrzebne do rejestracji:

  1. Imię i nazwisko
  2. PESEL
  3. Data urodzenia
  4. Opiekun prawny (jeżeli wolontariusz nie jest pełnoletni)
  5. Adres zamieszkania
  6. Numer telefonu
  7. e-mail
  8. Miejsce nauki – pełna nazwa szkoły wraz z adresem
  9. Zdjęcie – portret/selfie

Nasz sztab zajmie się rejestracją elektroniczną!

Chętni, którzy byli już wolontariuszami, na swoich kontach https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ mogą zapisać się do naszego sztabu! #6346 – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, ul. 1 maja 1, 69-100 Słubice. Nowym Szefem Sztabu jest Dyrektor naszego Ośrodka Kultury – Przemysław Karg. 

Cały czas trwają rozmowy jak w tym roku poradzimy sobie z organizacją i w jaki sposób poprowadzimy zbiórkę. Jedno jest pewne – wolontariusze tego roku będą bardzo potrzebni!