Skip to content

Wydarzenia

Mała Ikonka Strona (Relacja na Instagramie)
17 lip 2022, 00:00
prelekcje / spotkania
Portier – konserwator Jeśli tak jak my doceniasz relacje oraz jesteś odpowiedzialną, konsekwentną i zaangażowaną osobą – chcemy Ciebie poznać!
Brzmienie lata
24 lip 2022, 00:00
koncerty
Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów klasycznych w najpiękniejszych parkach naszego Dwumiasta! Koncerty w ramach Brzmienia Lata odbywają się podczas Lata Kulturalnego w Dwumieście. 
Kopia Akcja Latoi -
11 sie 2022, 00:00
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury wraz z Gminą Słubice zaprasza na darmowe seanse filmowe, które będą odbywały się w naszym ośrodku kultury w wakacje! 
LATO KULTURALNE W DWUMIEŚCIE (Plakat) (2)
24 sie 2022, 09:00
warsztaty
Pod koniec sierpnia zaczynamy warsztaty muzyczno-produkcyjne NO BORDERS organizowane przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury oraz Messe und Veranstaltungs GmbH z Frankfurtu nad Odrą. W tym roku Akademia No Borders główny nacisk kładzie na pogłębienie wiedzy w zakresie produkcyjnym. W Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury będzie można skorzystać z wiedzy i talentu kilku osobowości polskiego świata muzycznego i produkcyjnego.
LATO KULTURALNE W DWUMIEŚCIE (Plakat) (1)
26 sie 2022, 16:00
koncerty
Lato Kulturalne w Dwumieście Słubice – Frankfurt nad Odrą 2022 Tegoroczne wakacje w naszym Europejskim Dwumieście zapowiadają się szczególnie interesująco. Mimo, a może właśnie i dlatego, że świat stał się w ostatnim czasie nieprzyjemnie nieprzewidywalny, Słubice i Frankfurt zdecydowały się na przygotowanie wyjątkowego Lata Kulturalnego w Dwumieście.
Brzmienie lata (2)
8 wrz 2022, 19:00
kabarety
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury wraz z Klubem Prowincja serdecznie zapraszają na pierwszy powakacyjny Stand Up podczas którego wystąpi Katarzyna Piasecka wraz z supportem.