Skip to content

Wydarzenia

SMOK_event_kosmiczne-ferie

Kosmiczne ferie

27 stycznia 2020, 12:00
archiwalne
 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat do Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury dzieci na kreatywne warsztaty plastyczne pt. „Kosmiczne ferie”.

  1. Projektowanie własnego pojazdu kosmicznego i akcesoriów. Wykonanie modelu z dostępnych materiałów (Warsztaty projektowe – wprowadzenie elementów rysunku prezentacyjnego i technicznego. Omówienie celu i zasad prototypowania i wykorzystania druku 3d)
  2. Jak przetrwać w kosmosie? Wspólna budowa i ozdabianie dużej kopuły geodezyjnej

Udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń: Anna Panek-Kusz 604 588 465; email: anna@galeriaokno.pl

Warsztaty poprowadzi Tomasz Golański- projektant wzornictwa przemysłowego. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Wydział Architektury i Wzornictwa. Dzięki programowi stypendialnemu podejmował również naukę na Hochschule für Angewandte Wissenschaften w Hamburgu, gdzie skupiał się na analizie tworzyw organicznych i ich zastosowaniu we wzornictwie. Był wielokrotnie nagradzany w konkursach w zakresie designu. Pracuje w interdyscyplinarnych grupach projektowych wdrażających nowoczesne technologie w codzienne życie.Tworzy również markę totektura.pl oferującą nietypowe, ekologiczne ozdoby, zabawki i opakowania z tektury.