Skip to content

Wydarzenia

xr:d:DAF9gEW8stw:13,j:836968262605701414,t:24041211

Lubuska Gala Taneczna – PRO ARTE

16 maja 2024, 16:00
przeglądy
 

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury kolejny raz jest organizatorem eliminacji powiatowych Lubuskiej Gali Tanecznej PRO ARTE.

Lubuska Gala Taneczna jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE realizowanego w województwie lubuskim. Operatorem programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury.

PRO ARTE to cykl prezentacji artystycznych organizowanych na poziomie gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

 

Eliminacje odbędą się 16 maja 2024 r. o godzinie 16:00 w Auli Collegium Polonicum. 

Zgłoszenia przyjmujemy do końca dnia 10 maja 2024 r.

Link zgłoszeniowy: https://forms.gle/nxhNQG4xWwYnWFM68

Regulamin dostępny na stronie: https://rcak.pl/pro-arte/

Lubuska Gala Taneczna realizowana jest w czterech kategoriach wiekowych oraz trzech kategoriach tanecznych z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety oraz grupy taneczne.

Kategorie taneczne:

  • Kat. I: hip hop, breaking, street dance, dancehall
  • Kat. II: taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec współczesny, teatry tańca, inscenizacja taneczna, etiuda taneczna
  • Kat. III: tańce ludowe
  • Kat. IV: show dance, disco dance, inne propozycje taneczne

Kategorie wiekowe:

  • I Kategoria wiekowa: od 6 do 9 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.
  • II Kategoria wiekowa: od 10 do 12 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.
  • III Kategoria wiekowa: od 13 do 15 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.
  • IV Kategoria wiekowa: od 16 do 20 roku życia (rocznikowo) z podziałem na kategorie taneczne (I, II, III określone w §3 ust. 3 Regulaminu) z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety i grupy taneczne.”

Do zobaczenia!