Skip to content

Wydarzenia

proarte-LKP-facebook1

Lubuski Konkurs Plastyczny

20 kwietnia 2021, 23:59
przeglądy
 
Lubuski Konkurs Plastyczny jest elementem Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2021 realizowanego w województwie lubuskim, zwanego dalej PRO ARTE 2021. Pandemia i obostrzenia nie powinny nas powstrzymywać od rozwijania zdolności, talentów, pasji. Zapraszamy do twórczego działania!
Skrócone wytyczne etapu powiatowego:
Data dostarczania prac 20.04.2021 r. 
Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
TEMATY PRAC NA ETAPIE POWIATOWYM:
 • I kategoria wiekowa: “Ale kosmos!”
  Gdybyś mógł polecieć na inną planetę (a umówmy się, że wielu z nas o tym dzisiaj marzy) – kim byłyby istoty, które tam spotkasz? Zobrazuj świat, który zobaczysz. Możesz zainspirować się twórczością sciene-fiction.
 • II – IV kategoria wiekowa: “Ale kosmos!”
  Nawiązując do twórczości Stanisława Lema – w stulecie urodzin Artysty – zobrazuj futurystyczny świat podróży międzygalaktycznych.
 • KATEGORIE WIEKOWE:
  I kategoria wiekowa (wiek 7-9 lat, rocznikowo);
  II kategoria wiekowa (wiek 10-12 lat, rocznikowo);
  III kategoria wiekowa (wiek 13-15 lat, rocznikowo);
  IV kategoria wiekowa ( wiek 16-18 lat, rocznikowo).
 • Warunkiem wzięcia udziału jest nadesłanie pojedynczej pracy/zdjęcia pracy plastycznej tj. rysunku, obrazu, collage’u (wyłączając prace przestrzenne) nieprezentowanej w innych konkursach.
 • Maksymalny format pracy na etapie Przeglądu Powiatowego i Finału Wojewódzkiego – A2.
 • Praca na etapie Przeglądu Powiatowego musi być podpisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem Uczestnika oraz datą urodzenia wraz z podaniem nazwy placówki delegującej Uczestnika i imieniem i nazwiskiem Opiekuna.
Prace należy dostarczyć do Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury do dnia 20.04.2021 r. wraz z wydrukowanymi u wypełnionymi formularzami. Linki poniżej: