Skip to content

Wydarzenia

5 RANO - plakat

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano – koncert – nowy termin

10 kwietnia 2021, 19:00
koncerty
 

Po blisko 2 latach przerwy do klubu Prowincja powraca Łukasz Łyczkowski & 5 Rano. Koncert planowany wcześniej na październik, później luty zostaje przeniesiony na 10 kwietnia 2020 r., o godz. 19:00.

Bilety zakupione na wcześniejsze terminy nie tracą ważności!

Jeśli pozwoli sytuacja epidemiologiczna to do sprzedaży trafi kolejna tura biletów. O ewentualnej sprzedaży biletów będziemy informować na bieżąco.

Informacje na temat biletów: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430.

Ilość biletów z powodów obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 mocno ograniczona!

Podczas koncertu zachowujemy wszelkie zalecenia i obostrzenia z powodu w/w pandemii!

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60,70 tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hard rockiem, ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.

Koncerty Łukasza Łyczkowskiego & 5 Rano to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną.

Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertów.

Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski ósmej edycji Voice of Poland. Potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością.

Zespół Łukasz Łyczkowski i 5 Rano od wielu lat pojawia się na największych scenach i festiwalach w Polsce zdobywając szereg nagród. Doskonale spisują się w podczas koncertów klubowych.

Wokalista zespołu zbierał doświadczenie u boku m.in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody FRYDERYKI, wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu ,,Ku Przestrodze” u boku Sebastiana Riedla & Cree.

Zespół z podniesionym czołem supportował największe gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafi dostosować się repertuarem do imprez plenerowych jak i dać rasowy koncert klubowy.

W 2018 roku zespół wydał swoją drugą płytę „Korzenie”, która znakomicie została przyjęta przez coraz to liczniejszą rzeszę fanów. Teledyski zespołu mają miliony odsłon na youtubie!