Skip to content

Wydarzenia

2022_03_26_METAL ATAK (1)

METAL ATAK

26 marca 2022, 20:00
koncerty
 

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury wraz z Klubem Prowincja zapraszają na koncerty w ramach wydarzenia METAL ATAK, które odbędą się 26 marca 2022 r., o godzinie 20:00 w Sali Kameralnej.

W wydarzeniu METAL ATAK udział wezmą trzy zespoły!

ANEMJA

Zespół Anemja powstał w 2008 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Styl muzyczny to wybuchowa mieszanka szeroko pojętego hardcore’u okraszona soczystym mocnym wokalem. Zespół ma na koncie dziesiątki koncertów oraz wydawnictwa: Ep”Nowy Początek” (2010), Ep”Pod Presją” (2013) oraz świeżo wydany album „Dychotomia” (2020). 

Skład zespołu: Dariusz Burak(voc), Jacek Rybicki(git,voc),Sławek Wasilewski(garki), Radosław Mleczek (bas)

Gatunek: Progressive Hardcore

CROM

Zespół Crom powstał w 2004 roku, a gatunek w którym się poruszają to szczery i prawdziwy hardcore z elementami metalu. W roku 2016 Crom zawiesza działalność, aby po 4 latach przerwy (w 2020 r.) powstać z popiołów na nowo z nowym materiałem. Od powstania zespół kilkukrotnie zmieniał skład poszukując swojej indywidualnej drogi. Zespół jest w trakcie wydawania debiutanckiego EP – Retrospective.

Skład zespołu: Adam Dąbkowski – bas, Tomasz Lipiński – perkusja, Roman Boryczka – gitara, Karol Mielniczuk – wokal.

Gatunek: hardcore/metal

MINDFAK

Mindfak to żwiry. Dla wielu na tym zdaniu opis mógłby się zakończyć, ale dla bardziej wymagających mają do zaoferowania kilka riffów, które potrafią konkretnie rozbujać. Zapewne są kradzione, ale przynajmniej skuteczne. Z dużą dozą farta udało im się wystąpić u boku kilku większych ekip wśród których wymienić można Soulfly, Kat & Roman Kostrzewski (innego nie ma), Vader, Materia, Acid Drinkers, a gitarzystę raz prawie opluł Piotr Rogucki. Zespół żyjąc w złudnym przekonaniu, że kogoś to obchodzi zdołał wydać do tej pory jedną EP „Treter” oraz płytę długogrającą o nazwie „Wierutny”. O singlach wolą nie wspominać i poza ponad setką zagranych koncertów w ciągu kilku lat swej działalności zrobili raczej niewiele. Mimo wszystko po każdym z koncertów znajdował się ktoś kto wypił na tyle dużo, aby uznać zespół za warty uwagi, więc być może i tym razem banda pierwotnie pochodząca z Żagania, a która stacjonuje w tej chwili we Wrocławiu wespnie się na szczyty możliwości i zagra sztukę 5/10. Albo i nie.

Skład zespołu: Jacek Zema – Wokal/Bas Sebastian Muszyński – Gitara Adam Wieczorkowski – Gitara Tomasz Wesołowski – Perkusja

Bilety w cenie 30 zł – dostępne w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury i już niedługo na stronie: www.tiketto.pl