Skip to content

Wydarzenia

Sobótka - plakat – kopia

SOBÓTKA – Noc Świętojańska w Kunicach

22 czerwca 2024, 16:00
koncerty
 

Sołtys Kunic wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają na festyn z okazji Nocy Świętojańskiej „Sobótka”, który odbędzie się 22 czerwca 2024 r. o godzinie 16:00 na placu przy świetlicy wiejskiej w Kunicach.

Sobótka organizowana jest z inicjatywy Rady Sołeckiej. Dotychczas festyn cieszył się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy Kunic w planach mają przygotować przepyszne pierogi, ciasta i wiele innych smakołyków.
Impreza organizowana jest dzięki dofinansowaniu ze strony Gminy i Burmistrza Słubic oraz przy wsparciu Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Festyn odbędzie się również dzięki wsparciu Sponsorów, za co organizatorzy są ogromnie wdzięczni!
Sobótka rozpocznie się o godzinie 16:00 na placu przy świetlicy wiejskiej. W programie: muzyka na żywo, loteria fantowa i licytacje na rzecz Michała Bienia, występy lokalnych artystów, Kapela Bajer, animacje z i dmuchańce dla dzieci, konkurs na najpiękniejszy wianek, zumba z Sylwią, Studio Tańca Bohema oraz przemarsz nad rzekę i puszczanie wianków – zgodnie ze zwyczajami w Noc Kupały.