Skip to content

Wydarzenia

Stand Up Prowincja 11.02.2022 (2)

STAND UP – Bartosz Zalewski

21 maja 2022, 19:00
kabarety
 

Klub Prowincja i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają 21 maja 2022 r. na kolejną odsłonę Stand Up-u! Tym razem na naszej scenie wystąpi rewelacyjny Bartosz Zalewski. Występ rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety w cenie 35 PLN (I pula), 40 PLN (II pula) 

BARTOSZ ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Tym razem zaprasza na program „ŚMIEĆ CZY BYĆ”, który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie. Support zapewnia jedyny i niepowtarzalny…. z czasem okaże się kto :).