Skip to content

Wydarzenia

skibaa3

STAND UP – Krzysztof Skiba + Krzysztof Kamyszek

7 kwietnia 2022, 19:00
kabarety
 

Klub Prowincja i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na Stand Up podczas którego wystąpią lider zespołu Big Cyc – Krzysztof Skiba oraz Krzysztof Kamyszek.

Występ odbędzie się w czwartek – 7 kwietnia 2022 r., o godz. 19:00. Bilety w cenie 40 PLN do nabycia w Prowincji od 15 marca.

SKIBA CIĄGLE NA WOLNOŚCI czyli SKIBA NA OSTRO I BEZ CENZURY….lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek SKIBA (autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich) w blisko dwugodzinnym spektaklu komediowym w stylu STAND UP COMEDY.

Spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych…jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej.

Z programu dowiadujemy się jak będąc gwiazdą nie zostać alkoholikiem czy jak udzielać wywiadów nie mając nic do powiedzenia. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Krzysztof Kamyszek – człowiek ze Świebodzina. Pierwszy raz zdecydował się spróbować swoich sił na scenie po koniec 2011. Wcześniej był nieśmiały. Przed występem w głowie pojawiła się myśl-najwyżej mnie wyśmieją. Jego przeczucia się potwierdziły, wyśmiali… znaczy śmiali się. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci.