Skip to content

Wydarzenia

WIECZÓR UWIELBIENIA

WIECZÓR UWIELBIENIA

7 maja 2022, 00:00
prelekcje / spotkania
 

Centrum Misyjne Winnica z Frankfurtu nad Odrą serdecznie zaprasza chrześcijan i osoby poszukujące Boga na WIECZÓR UWIELBIENIA, który odbędzie się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, 7 maja o godz. 17:00.

Krótki opis od Organizatorów wydarzenia:

Uwielbienie to czas, kiedy stajemy przed Bogiem tacy, jacy jesteśmy – ze wszystkimi naszymi słabościami, problemami i pytaniami. Skupiamy się jednak tylko na Nim i chwalimy Jego imię muzyką i modlitwą płynącą prosto z serca.

W Biblii (szczególnie w Psalmach) możemy wielokrotnie przeczytać o tym, że Bóg oczekuje naszego uwielbienia i cieszy się z niego. Czytamy także, że ma ono wielką moc i powinno być żywiołowe, głośne i przepełnione radością.

W trakcie uwielbienia Duch Święty działa w nas, a Jego obecność jest wręcz namacalna.

Nasze uwielbienie w Słubicach poprowadzi zespół Zboru KBwCh w Żarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi.

*Program towarzyszący:

– Po uwielbieniu będzie można porozmawiać z wolontariuszką z Fundacji Grupy POMAGAMY, Ewą Zalewską, na temat możliwości udzielania bezpośredniej pomocy konkretnym rodzinom ukraińskim, które próbują zbudować nowe życie w naszej okolicy.